Oświetlenie LED szyte na miarę twojej przestrzeni — design najwyższej klasy

W ciągu ostatniej dekady drastycznej zmianie uległ nasz sposób myślenia o świetle. Jego główną funkcją nierzadko nie jest już jedynie wypełnienie pomieszczenia światłem, lecz również stanowienie awangardowej, wysokiej klasy i dobrze przemyślanej dekoracji wnętrza. Mariaż świata oświetlenia LED oraz architektury pozwala na uzyskanie niezwykle efektywnych, piorunujących wręcz rezultatów.

Oświetlenie led

Nowatorska technologia motorem napędowym rewolucji

Zmianę w sposobie myślenia o oświetleniu zawdzięczamy w dużym stopniu technologicznej rewolucji związanej z oświetleniem LED. Sterowanie online, małe gabaryty pozwalające umieszczać oprawy w niewielkich przekrojach płyt, wysoka wydajność umożliwiająca pracę oprawy przy bezpiecznym napięciu, niskie zużycie prądu, a także szeroki asortyment oraz prostota instalacji niezależnie od warunków — ta długa lista atutów pozwoliła na takie tworzenie instalacji świetlnych, że przypominają one małe dzieła sztuki.

 

Nowoczesna architektura i oświetlenie LED — jakie możliwości daje to połączenie?

Technologia LED daje projektantom i architektom niemal nieograniczoną możliwość ekspresji i realizacji swoich artystycznych wizji. System opraw LED i ich doskonała integracja z niemal wszystkimi obszarami budownictwa sprawia, że jedynym ograniczeniem przy tworzeniu instalacji świetlnych jest wyobraźnia.

 

Oświetlenie LED daje możliwość dopasowania oświetlenia do indywidualnych potrzeb projektowych i tworzenie unikalnego designu, opartego na swobodnym operowaniu kształtami, proporcjami i wykończeniami. Możliwość modelowania oprawy w łuki, okręgi i elipsy, kwadraty, prostokąty, trójkąty łączenia ich pod dowolnym kątem i precyzyjne dopasowywanie ich długości czyni proces projektowy niemal zupełnie pozbawionym ograniczeń.

Oświetlenie LED to także szereg atutów praktycznych. Minimalizacja ilości rewizji w suficie dzięki oprawom LED z dostępem do elektroniki „od dołu”, możliwość zarządzania światłem z poziomu aplikacji w telefonie, wodoszczelne oprawy, możliwość łatwego dopasowania mocy i temperatury barwnej, zasilanie opraw bez konieczności stosowania nieestetycznych przewodów — wszystkie te cechy sprawiają, że tworzenie projektów opartych o oświetlenie LED jest niezwykle proste i przyjemne, a ograniczenia technologiczne tracą znaczenie.

lampy na wymiar smart

 

Szukasz porady przy doborze oświetlenia?
Zapraszamy do kontaktu:
☎️Zadzwoń 660 778 353
📧napisz : [email protected]
📌Przyjdź: Głogów, ul.Budowlanych 6E
poniedziałek – piątek 9:00-17:00
sobota 9:00-13:00
Maliki oświetlenie i technologia LED-zespół ekspertów oświetlenia na wymiar.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.