Współpraca – Sprzedaż hurtowa

Współpraca – Sprzedaż hurtowa oświetlenia na paletach od producentów z  Niemiec. Nawiążemy stałą współpracę.

O nas

Szukamy stałych partnerów do współpracy. Dzięki szerokim i dobrym kontaktom zajmujemy się sprowadzaniem  oświetlenia na paletach, pochodzącego z okazyjnych wyprzedaży z krajów Unii europejskich, a w szczególności z Niemiec. Wyławiamy jedynie najlepsze, najbardziej opłacalne okazje!  Jest to oświetlenie o wysokich parametrach technicznych, które pozyskujemy prosto z fabryk lub magazynów producenckich. Wśród nich znajdują się nadwyżki produkcyjne, zwroty konsumenckie, końcówki serii, czasami lampy z ekspozycji sklepowych. 

Co  powinieneś wiedzieć

Naszym współpracownikom jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość dostaw oświetlenia Outlet. Poniżej przedstawiamy Ci przybliżoną ofertę palety z oświetleniem klasy A, B (nadwyżki produkcyjne, zwroty konsumenckie, końcówki serii, czasami lampy z ekspozycji sklepowych.)

 • Nowe oświetlenie niemieckich producentów
 • Ilość sztuk na palecie: od 65-200 ( w zależności od gabarytu)
 • Lampy znajdują się na paletach euro 120 x 80cm ; na wysokość ok 180cm
 • ok 95% lamp jest w oryginalnych pudełkach
 • 5% lamp jest w opakowaniach zastępczych, lampy mogą być niekompletne oraz z drobnymi defektami, które można łatwo naprawić.
 • Ceny palet wynoszą od 10% do 35% wartości rynkowej, oznacza to że oświetlenie o wartości rynkowej 10 000 zł kupisz u nas za 1200 zł do 3500 zł.

Proszę mieć na uwadze, że oferty palet z dnia na dzień mogą się różnić, a my jesteśmy od tego, żeby przechwycić super okazję, przesłać do państwa ofertę i jak najszybciej dokonać transakcji.

 

Razem możemy więcej

Nawiążemy współpracę z firmami lub osobami na terenie całego kraju oraz na terenie Europy Wschodniej. Jesteśmy idealnym miejscem dla wszystkich handlarzy internetowych i stacjonarnych, ponieważ naszymi produktami możesz zatowarować zarówno hurtownie, jak i sklepy, oraz prowadzić sprzedaż na aukcjach i w sklepach internetowych, a także na bazarach czy giełdach.

Warunkiem utrzymania dobrej ceny jest zakup minimum 30 palet miesięcznie, towar sprzedaje się dobrze, lecz aż takiej ilości nie jesteśmy w stanie sprzedać w detalu.


Poszukujemy chętnych na resztę palet za praktycznie tę samą cenę, którą my już wypracowaliśmy. Szukamy przede wszystkim sklepów stacjonarnych takich jak my, którzy pomogą nam w realizacji minimalnego zamówienia. Łącząc siły, zyskamy intratny towar, który naprawdę dobrze się sprzedaje!

Co ważne, nie zarabiamy na sprzedaży palet, zysk mamy ze sprzedaży detalicznej.  Transport lamp odbywa się w zależności od potrzeb oraz od ilości dostępnych palet co 1- 4 miesiące. Palety będą sprzedawane po kosztach, do momentu znalezienia wystarczającej ilości zainteresowanych osób, w celu osiągnięcia minimum zysku, jest to wymóg producentów.

Dzielimy się doświadczeniem

Podzielimy się chętnie naszą wiedzą, związaną ze sprzedażą oświetlenia  z palet. Nie magazynujemy towaru – sprowadzone lampy od razu są dystrybuowane do klienta. Jest to nasze główne źródło utrzymania, dlatego wiemy, co i za ile zamawiać, żeby transakcja była jak najbardziej opłacalna.  Nie bawimy się w specyfikację, ponieważ jest to bardzo czasochłonne, przez co cena palety drastycznie wzrasta. Poza tym takie rozwiązanie wyklucza ewentualne przebieranie palet (na palecie często są lampy o sporej wartości).
Jest to ciekawy sposób na uzupełnienie swojej oferty o lampy z wysokiej półki, bardzo dobrych niemieckich producentów.  Często są to pojedyncze sztuki, które nie są już w stałej produkcji, niepowtarzalne i unikatowe, jednym słowem perełki.

Wybieramy tylko takie palety z oświetleniem, na których można  dobrze zarobić, dlatego warto nam zaufać i podjąć owocną współpracę.

Reasumując

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą (a mamy nadzieję, że tak), zostaw nam swojego maila lub zadzwoń,  a my prześlemy Ci aktualną ofertę, jaką aktualnie dysponujemy.

Zobacz przykładowe lampy, jakie mogą znaleźć się na palecie: lampy na paletach: https://maliki.pl/outlet-oswietleniowy 

oraz jedną z naszych ofert oświetlenia na paletach od producenta Eglo: https://maliki.pl/oferta-hurtowa/paleta-z-oswietleniem-eglo.html

 

Liczymy na udaną, trwałą i owocną współpracę! Daj się zainspirować niebanalnym, unikatowym oświetleniem i zarabiaj na nim razem z nami!

 

Kontakt:
tel: 796 174 997
e-mail: [email protected]
lub
 

  Rating: 5
  6 komentarzy

  Add a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.