Szanowni Państwo, w dniach od 17. VII - 5. VIII  przebywamy na urlopie

Zamówienia złożone po 16. VII będą realizowane od 6. VIII zgodnie z kolejnością zamówień

W sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres email: [email protected]

Outlet -80%

Kategoria
Producent
Ilość źródeł światła
Rodzaj źródła światła
Dominujący kolor
Rodzaj klosza
Pomieszczenia / Miejsce montażu
Dodatkowe funkcje
Styl

Dobre jakościowo lampy w atrakcyjnej cenie

Pokazuje 1 - 12 z 107 elementów


W outlecie oświetleniowym dostępnym w naszym sklepie gwarantujemy asortyment wyłącznie w promocyjnych cenach. Zazwyczaj jest to towar pochodzący z nadwyżek i końcówek serii, ekspozycji sklepowych czy likwidacji punktów handlowych oraz hurtowni. Wszystkie lampy są sprawdzane przed wysyłką pod kątem sprawności technicznej.

Oferowane lampy pochodzą najczęściej  z Niemiec. Ich cena została pomniejszona aż o 60% - 80% głównie z powodu możliwych podniszczeń w opakowaniach. Podsumowując, proponujemy nowoczesne lampy o wysokiej jakości, za które nie trzeba wydawać wysokich kwot w porównaniu do produktów ze znanych centrów handlowych czy marketów budowlanych.

Wszystkie produkty są dostępne w naszym magazynie w Polsce, co umożliwia szybkie dostarczenie paczki do Klienta. Przewidujemy, że będzie on wynosił maksymalnie do trzech dni roboczych. Dążymy do tego, aby zapewniać najniższe ceny. Jeśli w innym sklepie zobaczysz, że ten sam artykuł sprzedajemy drożej, koniecznie skontaktuj się z nami – zaproponujemy lepszą cenę.