MALIKI.pl – wyjątkowe miejsce, gdzie możesz kupić dobre jakościowo lampy w atrakcyjnej cenie

W outlecie oświetleniowym dostępnym w naszym sklepie oferujemy lampy oświetlenioweWiszące, sufitowe, podłogowe, LED, zewnętrzne – wybierz taki model i typ, który Ci najbardziej odpowiada! Gwarantujemy asortyment wyłącznie w promocyjnych cenach. Zazwyczaj jest to towar pochodzący z nadwyżek i końcówek serii, ekspozycji sklepowych czy likwidacji punktów handlowych oraz hurtowni. Wszystkie lampy są sprawdzane przed wysyłką pod kątem sprawności technicznej.

Oferowane lampy pochodzą najczęściej  z Niemiec.
Ich cena została pomniejszona od 50%- 70% głównie z powodu możliwych podniszczeń w opakowaniach. Podsumowując, proponujemy nowoczesne lampy o wysokiej jakości, za które nie trzeba wydawać wysokich kwot w porównaniu do produktów ze znanych centrów handlowych czy marketów budowlanych.

Wszystkie produkty są dostępne w naszym magazynie w Polsce, co umożliwia szybkie dostarczenie paczki do Klienta,  produkt będzie wysłany maksymalnie do 24h.

Jesteśmy pewni że nie znajdą Państwo lepszego miejsca do zakupu promocyjnego oświetlenia niż u nas.

Dążymy do tego, aby zapewniać najniższe ceny. Jeśli w innym sklepie zobaczysz, że ten sam artykuł sprzedajemy drożej, koniecznie skontaktuj się z nami – zaproponujemy lepszą cenę.